top of page

Recommendations


Öneririm hem de çok! Çünkü beden-zihin- ruh birliğinde yol açtı bana. Yoga yoluna soktu ve artık kendi kendime de yol alabilme cesareti verdi!
Hayli yol katettim bence. Mata ne yapacağını bilmez halde oturmaya korkarken şimdi kendimi mata cesaretle getirebilme gücüm ve isteğim var


Doktor Ferda Aksoy

Öneririm, çünkü eğitimin akışı çok güzel kurgulanmış. Online olması ilk etapta sürecin nasıl olacağına dair kafamda soru işaretleri oluşturmuş olsa da, Mehtap’ın enerjisi, planlaması ve eğitimi verme şekliyle çok keyif alarak süreci tamamladım. Soru işaretlerimin hepsine cevap bulabildim.
Bedenimin akışına daha çok güvenmeye başladım. Kendi sekanslarımı yapabilecek düzeyde mantığı oturttum ve şu anda evde hocasız olarak neredeyse pratik yapabilecek durumdayım.
Bence 10 hafta dolu doluydu, ne koşa ne uzun


Psikolog Ceyla Taner

Evde kendi kendime yoga yapabilmeyi öğrenmek için bu eğitime katıldım.
Kesinlikle herkese öneriyorum. Bu benim 2.katılışım. Mehtap o kadar özenli ve özverili ki, her yeni eğitime daha da zenginleşmiş olarak geliyor ve yogaya aşık olmanızı sağlıyor. Sadece asana ya da sekanslama değil; nefes, meditasyon, mindfulness, yoga tarihi öğretiyor. Bedeninizle iletişime geçip kendi pratiğinizi oluşturmak muhteşem bir duygu. Yogada özgürleşmenizi, bir yere bağlı kalmadan kendi başınıza yoga yapabilmenizi sağlıyor. Eğitim bittiğinde kendi pratiğinizi yapmaya başladığınız gibi farkındalığınızda artıyor.
Mehtap’ ın enerjisi muhteşem ve sizin bedeninizi sizden iyi tanıyor, iyi gözlemliyor. Sabırlı bir öğretmen, işini aşkla yaptığı her tavrından belli.


Deniz Asan
Logistik Müdür Yardımcısı

Çalışma programım çok yoğun ve düzensiz. Kendime ayıracağım zamanı ben seçemiyorum. O nedenle esnekliğe ihtiyacım var. Bu program bana bu esnekliği verdi.
Herhangi bir pratiği sürekli birine bağımlı olarak yapmak bir yerden sonra sıkıyor. Bu programla pratiğinizi kendi ritminizde kendi özgürlük alanınızda yapabiliyorsunuz.
Katılım konusunda maalesef çok istikrarlı olamadım. Ancak buna rağmen kendime bir sekans yazabilecek durumdayım. Yogayı hayatıma bir şekilde dahil edebildim ve hedefim buydu.
Senelerdir takip ettiğim bir eğitmen. Enerjisi bana hep çok yakın geldi. Böyle bir fırsatı kaçıramazdım. Hiç yanılmamışım.


Doktor Süheyla Akın

Online yoga fikrine ilk başlarda çok sıcak bakmıyordum. Birçok çekimserliğim vardı ancak başladıktan sonra tüm fikirlerim değişti. Tüm bilgileri eksiksiz ve eğlenceli bir şekilde öğrencilerine aktaran Mehtap'la yogaya başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum .
Atölye bittiğinde bir dosttan ayrılmanın hüznünü yaşıyorsunuz. İyiki varsın kendi evinde yoga ve yogayı sevdiren Mehtap 


Nesrin Köselerden Şirket Yöneticisi / Kimyager

Kendi başıma yola çıktığım yoga eğitim sürecinde bana rehberlik edecek biri olsun istedim. Daha önce mehtap ile bu yola başlayan arkadaşlarımda olduğu için karar vermem çok zor olmadı. Kesinlikle öneririm. Tek başıma her hangi birinden bağımsız yoga sekansları hazırlama becerisi kazandırdı. Pratiklerin yanı sıra teorik olarakta çok katkısı oldu. Başlangıç günü nerede olduğumu unutturacak kadar ilerideyim. Kimseye bağlı olmadan kendi bedenim nasıl bir pratik istiyorsa onu uygulayabiliyorum. Tam birinden yoga konusunda destek almayı düşünürken arkadaşım insta postu düştü önüme ve Mehtapla böyle tanıştım. Hiç bişey tesadüf değildir. Tek başıma pratik yapmak konusunda beni çok geliştirdi.

Nevin Korkmaz Hemşire


Öneririm, kendi kendime yoga yapabiliyorum. Ve disiplinimi de sağlayabildiğimi gördüm. Derste yaptığımız paylaşımlar ve mindfulness la ilgili konuşmalar da kesinlikle pozitif bi yaklaşım kazandırdı bana.
Daha önce Mehtapın organize ettiği bir yoga kampına katılmıştım ve enerjisini çok sevmiştim. İçerik son derece zengin ve iyi tasarlanmış.

Bilge Merve Aktaş Araştırma Görevlisi
Ürün Tasarımcısı

 

 

“haftada min. 3 gün yoga yapabiliyorsam bu Mehtap sayesinde. Profesyonel bir şekilde kendinizi incitmeden sınırlarınızın içinde ve dışında neler yapabileceğiniz konusunda yol gösteriyor. Temel eğitim sayesinde kolayca yol alıyorsunız. Fiziksel ve ruhsal açıdan çok rahatlatıcı, iki kez katıldım ve çok eğlendim. Sonrasında sorularım oldu ve Mehtap kısa videolar ile destek vermeye devam etti. Eğer yogaya başlamak istiyorsanız süper bir fırsat. It really heals” 


Aylin Karahan Toprakçı

 

Zihindeki sadelik ve huzura ulaşan yolda benim gibi bir yere düzenli gitmeyi tercih etmeyenler için herhangi bir stüdyoya bağlı kalmadan istedigin saatte istedigin yerde kendi yoga pratiğini yapma imkanı sağlayan “kendi evinde yoga atölyesi Mehtap Yıldız”a sonsuz teşekkürler 🥰

 

Jaklin Sanosyan


 

Enerjik kadın!! Pozitiflikte tavan🦋 Kendi evinde yoga ile bağımsız yoga yapmayı sağlamanın yanında, verdiğin enerji ile yoganın y sini duymamış biri bile bir anda yogalaaarcaa olabilir😂😂 iyi ki gelmişim 2 gün senden güzel bir eğitim almışım, herkes bu deneyimi yaşamalı yaşamayana da yaşatmalı😍 Namaste🧘‍♀🧘‍♀🧘‍♀

 

Olga 

 


Merhaba Mehtap,2 günlük eğitimle hayatımda yarattiğın hem ruhsal hem fiziksel farkındalık ve hoca / ders/ yer bağımsız kendi sekansımı kendime göre oluşturabilme tekniklerini mükemmel öğretişin için pek çok teşekkürler ederimm.

 

Nihal Boz

 

 

Mehtapcım selam, Sana içten bir teşekkür etmek isterim. Yoganın felsefesi tüm pozların ne anlatmak istediği o pozdayken nasıl hissettiğim ve bunun bana ne anlattığı konusunda hem mentorluk hem de pozları öğretici oldun. Yolun bu senin burcu duygularının sorumluluğunu al demiştin, hiçbişey kalıcı değil mutluluk da acı da yaşanır ama geçer demiştin. Hem yoga hocalığın hem mentorluğun için sana çok teşekkür ederim 🙏 Hala da ne zaman senin hakim olduğunu düşündüğüm bir şey sorsam yanıtlarsın, kurduğun grupta her mata gittiğimde pratiğimi yaptım diye paylaşmak bile rahatlatıcı 🙏 
Tesekkürler ♥

 

Burcu Büyükoğlu

bottom of page